Menu

Uživatelské menu

Layout a vzhled webu:

Návštěvnost

Odkazy

Klikačky

První otázka určitě je: "CO JE TO KLIKAČKA?" Klikačka, neboli "PTC" (z anglického PAY TO CLICK - placení za kliknutí) je internetová stránka, která nabízí výdělek za to, že klikáte na reklamy. Výdělky jsou většinou v řádu několika centů amerického dolaru za jednu reklamu (1 cent = cca 0,2 kč), nebo i méně. Zdá se to málo a také to málo je. Nicméně existují způsoby, jak svůj výdělek znásobit a to v některých případech opravdu mnohonásobně. Jsou i případy těch velmi úspěšných (ne, mezi ty nepatřím), kteří si vydělají i 100 amerických dolarů denně! Teoreticky se na takový výdělek da dostat, ale věřte mi, tyhle peníze nejsou zadarmo.

Ke znásobení výdělku jsou potřeba takzvaní referralové. Referral je člověk, který se zaregistruje pomocí Vašeho odkazu a také se snaží pomocí klikání na reklamy něco vydělat. Svým klikáním pak jako odměnu za to, že jste přivedli nového člověka, zvyšuje i Váš příjem.

Existují dva druhy referralů. a) Direct referral a b) Rented referral

a) Direct referral: To je někdo, kdo se zaregistruje přes Váš odkaz. Může to být v podstatě kdokoliv, kdo na Váš odkaz klikne, ať už mu ho pošlete záměrně, nebo na něj klikne na nějaké webové stránce, kam jste jej veřejně umístili. Nejčastěji se ale tito referralové skládají z kamarádů a známých, zkrátka z lidí, které nějak osobně znáte. Jsou nejspolehlivějším zdrojem zvýšení vašeho příjmu. Znáte je, můžete jim občas připomenout, aby nezapoměli kliknout na reklamy (a zvýšili Vám tím příjem).

b) Rented referral (rented = pronajatý): Jak už název napovídá, když nemáte žádné své referraly, nedaří se Vám prostě nikoho sehnat, tak prakticky každá stránka klikačka nabízí možnost si takové referraly pronajmout na určité období. Většinou se jedná o jeden měsíc. Jsou to naprosto neznámí lidé. Jediné co můžete o nich říci je to, že jsou také zaregistrováni na daném webu. Tato služba je ale samozřejmě zpoplatněna samotným webem, takže opatrně. Navíc úspěšnost (když máte štěstí) těchto referralů se pohybuje maximálně kolem 60%. To znamená, že když si pronajmete například 10 referralů na měsíc, je tu velká šance, že tak 1-2 budou klikat poctivě na každou reklamu která se objeví, 2-3 budou klikat občasně a zbytek nemusí za celý měsíc kliknout ani jednou! Samozřejmě existují výjimky, jako že byste byli extrémě šťastní a klikali by všichni jak o život a Vy na tomto pronájmu můžete vydělat slušné peníze (a tím myslím už slušné) a nebo naopak by nekliknul celý měsíc nikdo. Pak by byly peníze vynaložené na pronájem referralů vyhozené.

Co se týče rented referralů, pokud chcete vědět jak přesně fungují a co se dá dělat s takovým "neklikačem", navštivte prosím sekci "slovníček pojmů", kde se tomuto tématu věnuji o dost obsáhleji.

Dále k tomu, abyste si mohli své peníze vybrat, musíte si založit takzvanou Elektronickou peněženku. Jak na to najdete brzy v sekci Elektronické peněženky.

O tom, jak vydělat lepší peníze, než jen za Vaše klikání píšu v sekci Jak vydělat?.

Teď ale k samotným klikačkám. Zde budu publikovat klikačky, na které jsem se registroval, s jejich referencemi a také budu hodnotit jejich vyplácení. V neposlední řadě u každé z nich bude také můj osobní link, na který když kliknete a zaregistrujete se podemnou, oceníte tím moji snahu Vám poradit, jak neprodělat. Nikomu tím neublížíte a mě tím pomůžete. Hodně lidí se totiž registruje schválně bez doporučujícího odkazu (umažou odkaz na toho, kdo jim web doporučil). Neuvědomují si totiž, že tím vlastně jen ušetří peníze nějakému obtloustlému američanovi, který tak nemusí vyplácet více peněz. Nijak na tom nevydělají, ale je to takové České - když ne já, tak ty taky ne... Navíc se z takovýchto lidí stávají tak jako tak adepti na rented referraly, takže tak jako tak pro někoho klikají, jen o tom nemají nejmenší tušení.

Seznam klikaček (ty nejdůvěryhodnější budou mít do zelena zvýrazněný název):

 

UPDATE

Rozhodl jsem se na tomto webu věnovat pouze Neobuxu. Je to nejkvalitnější klikačka, kterou můžete na internetu najít.

 

Neobux(anglicky - nejlepší klikačka na internetu)