Menu

Uživatelské menu

Layout a vzhled webu:

Návštěvnost

Odkazy

Surfbary

Surfbary jsou zvláštní typ výdělku na internetu a proto jim budu věnovat samostatnou část tohoto webu. O co v nich jde? Princip je u všech stejný:

Zaregistrujete se na nějaké stránce která nabízí surfbar, pak si surfbar stáhnete do počítače a nainstalujete. Od té chvíle budete mít po celou dobu na obrazovce banner s reklamami o velikosti většinou kolem 3 krát 12 centimetrů. Nepůjde nijak skrýt, ale lepší surfbary můžete posunout třeba do pravého dolního rohu, kde Vám nebudou víceméně překážet. A to je vše. Tím jste splnili podmínky pro to, abyste začali vydělávat.

Pokud surfbar vypnete, tak samozřejmě nevyděláváte. A pokud jej opět budete chtít zapnout, stačí opět klinout tam, kam jste surfbar nainstalovali, nebo většinou si surfbar vytvoří vlastní odkaz na ploše, takže nemusíte nic zdlouhavě hledat.

Seznam surfbarů:

20dollars2surf (anglicky)

Komentáře rss


, MyCashBar odpovědět
avatar
Dobrý den velice lukrativní je mycashbar, je od rodiny 20dollar2surf, podívejte se na aktuálně nejlepší platicí surfbar. Přehledný videonávod zde http://www.vydelejnainternetu.cz/menu/surfbary/mycashbar