Menu

Uživatelské menu

Layout a vzhled webu:

Návštěvnost

Odkazy

Neobux

 

UPDATE

Právě jsem si nechal z neobuxu poslat peníze. A než jsem se stihnul lognout na Paypal, měl jsem je na účtu. Opravdu velice spolehlivá klikačka!

Update #2

Právě jsem si yažádal o výplatu 41$. Prišly opět okamžitě na můj Paypal účet.

 

UPDATE #3

Dnes jsem si pořídil zlatý (Golden) účet na Neobuxu.a 100 rented referralů. Budu informovat, jak moc se vyplatí.

 

UPDATE #4

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!!! Právě byl změněn loading bar (žlutá linie načítání reklamy).Načítání je nově vidět v logu NEOBUX a jeho stav vyjadřuje vybarvovani písmene "O".

 

Neobux je v současnosti jednoznačně nejlepší klikačka, která absolutně nemá konkurenci. Má přísná pravidla, ale pokud je nebudete porušovat (a tím pádem Vám neuzavřou přístup), tak máte šanci si zde vydělat zdaleka nejvíce ze všech klikaček. A to není jediná výhoda. Další výhodou je, že na Váš účet Vám přijdou peníze IHNED, jakmile si o ně požádáte. Žádné hodinové, až několikadenní čekání - požádáte a máte je. Další výhody: Nelžou v tom, kolik dostanete za 1 klik, stránky jsou velmi přehledné, technická podpora reaguje na Vaše případné dotazy či problémy téměř okamžitě. A ve výčtu výhod by se dalo pokračovat ještě poměrně dlouho. O kvalitách této klikačky svědčí i počet registrovaných uživatelů - přes 6 000 000! Pojďme se ale podívat na to, jak se registrovat a pak se podíváme blíže na to, jak zde vydělat. Doporučuji přečíst celý tento článek, protože byste se jinak mohli připravit o dost důležité informace.

Jak se zaregistrovat:

1: Klikněte na tento odkaz: ZDE

2: Vpravo nahoře klikněte na REGISTER

3: Vyplníte údaje:

Poznámka: Veškeré tyto informace, kromě své přezdívky, můžete později změnit v nastavení svého účtu.

4: Zkontrolujte Váš email, který jste zadali při registraci. Přide Vám email s potvrzovacím kodem, který zkopírujte na stránku Neobuxu, která se objevila po odklepnutí Continue. Zkontrolujte také spammovou schránku. Pokud nepřišel, vyčkejte pár minut.

 

 

Jak zde vydělat:

Zdejší systém je odlišný od všech ostatních klikaček, takže se zde nedá tak úplně použít to, co jsem popsal v sekci Jak vydělat. V čem je odlišný? Jak jsem již na začátku říkal, je odlišný hlavně v tom, že máte zobrazeno na stránkách opravdu to, co za klik dostanete. Žádné "Až 0,01$ za klik" nebo něco podobného. Navíc - co je poměrně důležité - na hlavní výdělek Vám se základním účtem stačí kliknout 4x denně a s rozšířeným účtem pak 9x denně! Další velkou odlišností je zdejší referral systém. Ani na ten se nedá aplikovat to, co jsem popisoval v sekcích o referralech.

Jak začít:

Po přihlášení se můžete hned kliknout na položku View Advertisements. Najdete tam reklamy, na které se dá kliknout, rozdělené barevně na tři různé kategorie. 1: Fixed advertisements (fialová barva), 2: Micro exposure (zelená barva) a 3: Fixed advertisements (oranžová barva). V prvních dnech doporučuji kliknout na všechny reklamy, co vidíte. Teda já doporučuji kliknout na všechny vždycky, ale první dny je to poměrně nutnost, pokud chcete začít vydělávat v nějakém rozumném čase o něco více. Nicméně reklamy, které jsou "TY PRAVÉ" najdete v oranžové sekci Fixed Advertisements. Tyhle odklikat musíte, abyste pak mohli vydělávat více = abyste dostali bonus ze svých referralů. Ostatní jsou jen takový bonus. Kliknutí na reklamu je celkem jednoduché: Vyberete myší reklamu, kliknete, pak kliknete na červený puntík který se objeví a pak už jen počkáte, až reklama odběhne (dole je načítací proužek). Po dokončení načítání uvidíte nahoře potvrzení toho, že jste reklamu shlédli, kolik jste tím vydělali a také oranžové CLOSE. Tím můžete zavřít okno s reklamou. Takhle odklikáte všechny reklamy (nebo alepsoň ty oranžové).

Za kliknutí na každou reklamu ale nezískáte jen určitý obnos, ale také 1 Neopoint (co jsou to neopoints rozeberu později) a 3 šance vyhrát další bonus. Takzvaný Adprize. Tuto položku najdete kousek pod oranžovými reklamami napravo. Klikněte a opět se Vám budou zobrazovat reklamy a Vy můžete po načtení každé z nich kliknout nahoře na políčko Next a začne se načítat další. Tak můžete pokračovat dále dokud máte nějakou Adprize. Pak už můžete jen Close. Nebudu Vám lhát - šance, že něco vyhrajete v této Adprize je minimální. Za měsíc klikání jsem v tomto Adprize vyhrál 1,5$ a asi 100 Neopoints. Na druhou stranu je to příjemný bonus a lepší než nic. Mimochodem - výhry v Adprize se pohybují od 0,25$ až po 50$! Navíc se zde dá vyhrát i Golden účet na rok zdarma (jeho hodnota je 90$ na rok). Sice malá šance, ale stojí to za to, to mi věřte.

Vaším prvním hlavním cílem je: naklikat si sami 0,6$. Proč právě 0,6? Protože za tuto částku se dají na Neobuxu pronajmout první 3 referralové na 30 dní. na Neobuxu se totiž kupují balíčky referralů - 3, 5, 10... až 100 (20$). Mě trvalo naklikat tuto sumu necelé dva týdny. Nicméně po pronajmutí těchto 3 referralů se mi moje příjmy zmnohonásobily a opravdu velmi brzy se tato investice vrátila. Měl jsem také štěstí, že 2 z těchto 3 referralů byli klikači a toho posledního jsem po dvou dnech zrecykloval zdarma (za neopoints). Pokud byste neměli dostatek neopoints na recyklaci, tak nevadí. Po 14ti dnech se Vám neklikající referral zrecykluje zdarma, nebo jej můžete kdykoliv zrecyklovat za 0,07$. Tudíž šance, že byste prodělali na těchto referralech je opravdu minimální a zisk, když klikají je znát opravdu hodně. Právě proto, abyste získali bonus z těchto referralů, MUSÍTE každý den kliknout na ty oranžové reklamy.

A teď pro potvrzení mé oblíbené příklady:

Máte základní účet a koupili jste si za 0,6$ první 3 referraly. Tudíž každý z nich stál 0,2$. Za 30 dní, po které je budete mít pronajaté, potřebujete tedy, aby Vám vydělali více, než 0,2$ každý. Fakta:

Bonus za klik referrala: 0,005$ za klik (zde se počítají také ty oranžové reklamy).
Maximální možný počet klikanců referrala: 4 (jde i více, ale s tím se nesetkáte a pokud ano, tak si rovnou vsaďte i sportku, protože takové štěstí...).

Takže: 0,005 * 4 = 0,02$ maximálně za den/referrala. Když to vynásobíme počtem referralů, dostaneme se na 0,02 * 3 = 0,06. Vidíme tedy, že pokud budou všichni klikat, pak se nám tato investice vrátí za 10 dní přesně. Cokoliv naklikají víc, je bonus pro Vás. Maximálně tedy dostanete z těchto 3 referralů (bonus za klik * počet kliků * počet referralů * počet dní): 0,005 * 4 * 3 * 30 = 1,8 - 0,6 = 1,2$. A jelikož po tom, co jste byli schopni si naklikat 0,6$ sami, budete mít jistě dostatek neopoints, můžete v případě potřeby tyto referraly recyklovat ZDARMA za tyto neopoints. Velká výhoda ale je, že nejspíše cca za týden od pronajatí těchto 3 referralů si i díky nim vyděláte na pronajatí dalších 3 a už to začíná být celkem zajímavé. Mimochodem - těžko byste hledali klikačku, kde za klikání pronajatého referrala můžete získat 3x tolik, kolik je jeho pořizovací cena.

Pokud narazíte na nějakého hodně dobrého klikače, určitě o něj nebudete chtít přijít. Dá se tedy prodloužit (extend) "smlouva" s tímto referralem a jak jinak - můžete opět za neopoints. Zkrátka neopoints je platidlo, které můžete použít místo peněz, pokud jich máte dostatek.
 

Můj osobní postup v případě Neobuxu je takový, že z ostatních klikaček, co vydělám, převedu přes Paypal sem (na převádění z Paypalu na Neobux musíte mít ověřený účet u Paypalu) a zde je investuji do rented referralů. Tím pádem mě ve výsledku nic nestojí a tyto peníze se mi poměrně rychle vrátí a vydělám ve výsledku více.

K dispozici máte tabulky, kde vidíte grafy jak Vám Vaši referralové klikají a tak dále. Máte tedy přehled o tom, zda je vhodné referrala zrecyklovat, kolik Vám již naklikal a tak dále.

Co byste měli vědět:

Komentáře rss


Strana:  1 2   další »
, recyklování odpovědět
avatar
Dobrý den, potřeboval bych vědět, jaké referaly mám recyklovat - ty, co již 5 dní neklikly?? A co když má takový referal vysoký průměr klikání, přes to.
Nebo jen ty s průměrem klikání menším než 1,33??
A co s referalem, kterého zrecykluji a ten nový zase nekliká, mám ho zrecyklovat znovu?

Děkuji za odpověď. Jirka Gumulák
, Rollercoin odpovědět
avatar
Ahoj, chcete si slušně vydělat v podobě kryptoměn a současně se bavit hraním her? Hra Rollercoin je simulátor, kde se stanete těžařem kryptoměn, jako je Bitcoin, Etherium, Dogecoin a další. Vytěžené kryptoměny si můžete nechat vyplatit na vaši peněženku, nebo je dále reivestovat ve hře. Hra je jednoduchá a srozumitelná, hrajete zábavné arcadové minihry nebo nakupujete těžební stroje tzv. minery a tím získaváte těžební sílu. Čím větší těžební sílu máte, o to více vyděláváte. Registrací přes tento odkaz navíc získate 1000 satoshi zdarma https://rollercoin.com/?r=ky1tz258
, Neobux odpovědět
avatar
Dobrý den můžete poradit?chtela jsem poslat peníze na páypal ale našla jsem pouze platbu na skrill.jde z neobux posílat na pay pal?
odpověděl(a)
avatar
Dobrý den,

Neobux už nevyužívá Paypal, pouze skrill, Neteller nebo AirTM.
Ještě bych chtěl dodat, že dnes už v tomto roce je Neobux už celkem slabý. Měl jsem 100 referralů a všechny jsem musel nechat propadnout kvůli neaktvitě. Dříve mi Neobux vydělával opravdu hodně.Ale dnes už to není ono. Využívám jeho známého konkurenta - Ojooo...Pokud by jste se chtěla zaregistrovat můžete zde :) - https://campaign.ojooo.com/?ref=Wolf1234CZ Je to na stejný princip.Jenom trošku na první pohled složitější, ale dá se to pochopit. :) Referraly klikají, reklam je víc a možnost vyplacení i v bitcoinech!!Pro člověka jako já ideální :)
, Coins odpovědět
avatar
Dobrý den.Chtěl bych se zeptat jakým způsobem dám Neobuxu vědět že jsem splnil úkol u Prizesdrop..Úkol byl zaregisrovat se,dosáhnout 500 bodů a získat odměnu 910 coins..Mám splněno ale nevím jak dál.Děkuji za odpvěď.. 1
, neobux podvod odpovědět
avatar
neobux nema zadne refeary dela to automaticky klika pocitac vydelate max dolar za 3 mesice at mate kolik refu vzdy klika jen jedna cttvrtina 2
, neobux odpovědět
avatar
zdravim chcem sa opytat ci sa denne pridavaju peniaze za refferala alebo esacne
, Neobux odpovědět
avatar
Doporučuji klikačku neobux. Existuje 8 let a vyplácí od 2$. Používám ji 3 měsíce a vydělám 6$ denně. Klikačka vyplácí i na paypal.

https://www.neobux.com/?r=Thanatoros
, - odpovědět
avatar
Dobrý den, prosím zaregistrujte se pode mne a pomožte mmi tím zvýšit mé zisky. Děkuji http://www.neobux.com/?r=klikacka46
, Najlepšie platený klik odpovědět
avatar
Vyskúšajte toto - Najlepšie platená klikačka! - www.bux4you.wz.sk

Za prvých 5 dní som zarobil 2,2575 dolára bez referralov, čiže bez ľudí registrovaných pod sebou.
- 20-30 reklám za 0.01 dolára
- viac ako 10 reklám za 0.005 dolára
- 20-30 reklám za 0.0015 dolára

A čo je hlavné, skutočne vyplácajú zarobené peniaze!
, dotaz odpovědět
avatar
dobry den zaridila jsem si neobux jenze jsem to nejak nepochopila ja tam musim platit nejake penize ? dekuji za radu

Strana:  1 2   další »